جاذبه‌های تفریحی

جاذبه‌های تفریحی شرق گیلان که از گیله بوم در دسترس هستند با توجه به فاصله 20 کیلومتری گیله بوم به رامسر و 50 کیلومتری آن به لاهیجان میسر شده است.

تله کابین رامسر

این تله کابین در ۵ کیلومتری غرب رامسر و ۱۰ کیلومتر شهر چابکسر از مبدا ساحل تا بر فراز کوه ایلمیلی امتداد یافته است و دارای محیطی جذاب است که با توجه به وجود پیست کارتینگ و مراکز خرید و کافی شاپ و مراکز تفریحی محیطی شاد و کامل را رقم زده است. تله کابین رامسر به عنوان بزرگترین تله کابین کشور از کنار ساحل خزر تا ارتفاعات جنگلی با ۴۰ کابین به طول ۲ کیلومتر امتداد دارد.

جاذبه‌های تفریحی شرق گیلان : تله کابین رامسر

تله کابین رامسر

تله کابین لاهیجان

شهرستان لاهیجان به دلیل برخورداری از سابقه تاریخی و منطقه جغرافیایی جلگه ای و کوهپایه ای و واقع شدن در جوار دریای خزر و داشتن قله زیبا و دلچسب بام سبز لاهیجان, اقدام به راه اندازی تله کابین احرار نموده است. احداث این تله کابین با وجود برخورداری از فضای سبز گردشگری و یخچال طبیعی و نیز بهره مندی از امکانات رفاهی نظیر شهر بازی مکانیزه, شهر بازی سرپوشیده مدرن کارتی استاندارد, رستوران سنتی, آلاچیق خانوادگی, بوفه های مواد غذایی, کافی شاپ و فست فود, مکان مناسبی راجهت گذراندن اوقات فراغت برای خانواده ها فراهم می آورد. تله کابین لاهیجان با طول یک هزار و پانصد و پنجاه متر از بام سبز به قله تاج خروس می رسد. این تله کابین در هر ساعت یک هزار تن را جابه جا می کند.

 جاذبه‌های تفریحی شرق گیلان : تله کابین لاهیجان

تله کابین لاهیجان